.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

SELAMİ ASLAN OTOGAZ; Konya'da 2000 yılından günümüze 20 yıldır Konya'da Otogaz dönüşüm sistemleri alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, firma, kurum ve kuruluşun araçlarına otogaz dönüşüm sistemlerinin montaj işlemlerini gerçekleştirmiştir.


Firma sahibimiz Selami Aslan; otomotiv sektöründe yöneticilikte dahil olmak üzere çeşitli birimlerde 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir.


Kullanmış olduğumuz ürünler TSE standartlarının gereklilikleri ile uluslararası standartlar referans alınarak montaj yapılmaktadır. Kullanılan kit ve malzemelerimiz ECR-67 01 standartlarına uygundur. Bu standartlara uygun olarak Sanayi Bakanlığı' nın vermiş olduğu 2 yıl işçilik ve parça garantili montaj yapılmaktadır.


500 m2 kapalı alana sahip satış ve montaj bölümümüz, Motorlu Sanayi içinde ve Anadolu sanayi Sitesi içindeki şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Montaj ve pazarlama ağımızdaki kendi alanlarında profesyonel eğitimli personellerimiz size güven verecektir.


Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.
HEMEN ARA