>>  Kurumsal Kimlik

 

Selami ASLAN ; 2002 yılından günümüze 15 yıldır Konya'da Otogaz dönüşüm sistemleri alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, firma, kurum ve kuruluşun araçlarına otogaz dönüşüm sistemlerinin montaj işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Firma sahibimiz Selami Aslan; otomotiv sektöründe yöneticilikte dahil olmak üzere çeşitli birimlerde 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Firmamız özenle seçilmiş Dünya’ nın ve Türkiye’ nin öncü markaları olan Atiker, Wentgas, Lovato, mimgas, AKL, BRC ve MGS oto gaz dönüşüm sistemlerinin montaj, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kullanmış olduğumuz ürünler TSE standartlarının gereklilikleri ile uluslararası standartlar referans alınarak montaj yapılmaktadır. Kullanılan kit ve malzemelerimiz ECR-67 01 standartlarına uygundur. Bu standartlara uygun olarak Sanayi Bakanlığı' nın vermiş olduğu 2 yıl işçilik ve parça garantili montaj yapılmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

500 m2 kapalı alana sahip satış ve montaj bölümümüz, Motorlu Sanayi içinde ve Anadolu sanayi Sitesi içindeki şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Montaj ve pazarlama ağımızdaki kendi alanlarında profesyonel eğitimli personellerimiz size güven verecektir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Misyonumuz;

Profesyonel kadromuzla müşteri taleplerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak, Otogaz dönüşüm sitemleri alanında yenilikleri takip edip müşterisine kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz;

Otogaz dönüşüm sitemleri sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.

lovato akl lpg montaj servisi,konya lovato akl,konyada lovato akl ,lovato sıralı oto gaz dönüşüm servileri,konya lovato, akl, konya wentgas, brc, atiker, konya mimgas, mgs oto gaz sistemleri, lpg montaj servisleri,lpg dönüşüm sitemleri,konya otogaz sitemleri,sıralı otogaz sistemleri,lovato,mimgas oto gaz sitemleri,taksitli otogaz takılması,arabaya tüp takılması,konya lpg dönüşüm firması,lpg dönüşüm firmasları konya,otogaz firması konya,otogaz firmaları konya,garantili otogaz montajı,lpg otogaz sıralı sistem montaj servisi,otogaz montaj servisi Konya